Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

1. Każdy zamówiony w sklepie internetowym mlynorly@wp.pl towar można zwrócić bez podawania przyczyny w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania zrealizowanego zamówienia – pod warunkiem nienaruszenia opakowania.
2. Przed odesłaniem towaru, reklamacje lub zwroty należy zgłaszać na adres e-mail mlynorly@wp.pl
3. Zwracając lub reklamując towar kupujący powinien odesłać go do sprzedawcy wraz z oryginałami wszystkich dokumentów otrzymanych z przesyłką oraz z dowodem zakupu. Kupujący powinien podać również dane do przelewu za zwrócony towar.
4. Klient zwracając lub reklamując towar zobowiązuje się do zabezpieczenia towaru tak, aby nie uległ uszkodzeniu podczas wysyłki i doszedł do sprzedawcy w takim stanie, jakim kupujący go otrzymał.
5. W przypadku zwrotu produktu, pieniądze za towar zostaną przelane w ciągu 14 dni na konto kupującego, gdy wszystkie warunki zwrotu zostaną dotrzymane. Koszt dostawy i odesłania produktu nie jest zwracany.
6. Nie przyjmujemy zwrotu zamówionych towarów przesłanych do nas jako paczka za pobraniem.
7. Zwroty i reklamacje należy kierować na adres: F.H.U. Centrum Zbożowe  Arkadiusz Dźwierzyński ul. Przemyska 110 37-716 Orły.

Witryna stworzona na platformie